| zizu07 a întrebat:

Imi ziceti niste filme in care actiunea are loc in inchisoare? In afara de :Felon, In Hell, Escape from Alcatraz, Big Stanhappy. +spune-ti si cea mai tare comedie pe care ati vazut-o.

Răspuns Câştigător
HepHap
| HepHap a răspuns:

The Shawshank Redemption (1994), The Hurricane (1999), The Longest Yard (2005), The Escapist (2008), The Green Mile (1999), The Last Castle (2001), The Count of Monte Cristo (2002), Animal Factory (2000), Victory (1981), Cool Hand Luke (1967)

10 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Un film foarte bun care are si legatura cu inchisoarea este: American History X

| inna a răspuns:

Poti vedea serialul Prison Break ( actiunea in cea mai mare parte are loc in inchisoare)
Cea mai tare comedie mi s-a parut What happens in Vegas.Bine acum depinde de gusturile fiecaruia.

| sorin a răspuns:

Prison Brake, daca nu la-i vazut e bestial.

| DeeVee a răspuns:

Aaa...thinking

Cea mai tare comedie pe care am vazut-o a fost...American pie(toate), sau Sexdrive...
Iar cu inchisoare pe cele pe care le-ai enumerat tu le stiu si eu...big grin

Baby.ShiNe

| ToxiKat a răspuns:

Death Race... e cel mai tare film posibil...acum depinde ce gusturi ai tu...

| ady20hbk a răspuns:

Shawshank Redemption... si comedie :MR.BEAN urmat de seria scary movie si american pie

| zizu07 explică:

@sabina. Chiar ieri le-am vazut. amandoua filmewinking

| sabina a răspuns:

Comedie: The Hangover; The Proposal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Shawshank Redemption cel mai tarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amerinac history mi se pare un film interesant despre puscarie si in legatura cu filmele de comedie!(sex pot)un film dedicat adolescentilor asemanator filmului american pier!