| gabriela23 a întrebat:

Imi ziceti niste manele frumoase? va rog!
Si nu vreau raspunsuri de genu' "nu exista asa ceva"
vot.toate
cele mai frumoase funda

Răspuns Câştigător
| porumbitza a răspuns:

Nicusor,cosmin si nicolae guta-am o gagica sucara; denisa si marius de la focsani-tu ma iubesti pe mine; mihaela de la Galati si sebi-o tiganca si un rrom; nicolae guta-discoteca suna; nicolae guta si play as-sunt tare; florin salam-zile pentru mama mea; nicolae guta si denisa-10 ani din viata; nicolae guta si oana-fara tine; florin salam si denisa-cineva ma suna cu numar privat; nicolae guta si sorina-tuche, tuche; nicolae guta si sorin-nunta; morgana si susanu-aveai tot ce-ti doreai; nicolae guta don genove mr juve-bum bum sexi; nicolae guta si sandu cioaba-focul din cioaba; sandu cioaba-ia d-aici ca n-ai servici; nicolae guta si sorina-as renunta; nicolae guta si sorina-daca ochii mei; nicolae guta si sorina -m-am indragostit; nino beto si benni-esti cea mai sexi fata dar mai multe gasesti pe www.manelecelemainoi.rom www.mustataluiguta.net; www.manelepepaine.ro

3 răspunsuri:
| porumbitza a răspuns:

Ai spus ca vot la toate.mie de ce nu mi-ai dat vot.

| porumbitza a răspuns:

Iti multumesc foare mult. daca vrei sa mai vorbim id meu e ioana_zaharia2008

| gabriela23 explică:

Ioana numai azi am intrat.dar acum ti-am dat!:*