| anonim_4396 a întrebat:

In Bucuresti ploua de 24 de ore, cum e vremea pe la voi?

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Ieri si astazi a plouat putin si toata ziua a fost innorat. azi au fost 26 grade. Spania, Vinaros.

21 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

In Alba Iulia nu a plouat. Temperaturi nu pot sa-ti spun ca nu am iesit azi din casa. Ieri se mai racorise.

| Cryssy a răspuns:

A plouat si in buzau azi-noapte, dar astazi nu a plouat. Insa a fost frig.

Janina
| Janina a răspuns:

Vreme ploioasa! Doar de 2 zile

Drobeta Turnu Severin!

| hashe86 a răspuns:

Azi am dat o raita prin brasov si ne a taiat tot elanul vremea mohorata si ploaia mocaneasca necontenita. voi in bucuresti cum va descurcati cu barcile?!

| Haydee a răspuns:

In salaj e vreme instabila... dar e binebig grin...racoare de toamnatongue

| Criiss16 a răspuns:

Aici e cald, desi a mai scazut temperatura.Azi au fost 26º.

| Criiss16 a răspuns:

Ehh eu sunt in Spania in Aranda de Duero.big grinE un oras.happy

| annda a răspuns:

Si la mine in Suceava e friiig. Inca nu ploua dar nici mult numai e. big grin

| Letytzy@ a răspuns:

Si in TG-Jiu a plouat, iar astazi a fost innorat toata ziua.

| Andreea_7493 a răspuns:

Daa.Si nu se mai termina.Si acum ploua :-l ( tot de Bucuresti zic)laughing

| aragon18 a răspuns:

La fel sad

| TheBlueButterfly a răspuns:

In Arad este soare si caldurabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Criss aici unde, ca lumea-i larga? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hashe cred ca imi iau gondola, va luni va fi o noua Venetie aici laughing
Criss aha, acum mai vii de-acasa happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

toata ziua innorat, 27 grade maxim si 17 minim, probabilitatea ploaie10%. la 5 dupa amiaza erau 23 de grade, a plouat azi noapte,. La Foia-Castellon-Spania

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci trag concluzia ca ploua in toata tara si in curind si in Spania. Cred ca o sa apara si nea Noe cu arca lui daca o tine tot asa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Azi am facut plaja! Ma bucur ca nu mai sunt acasa, din punctul asta de vedere....34 de grade la Barcelona!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bro..."ploaia vine de la rusi". dmonik-schimba bateriile de la termometruwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Soare, cald.Mures.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Of, of si dupa ce, ca de simbata seara a plouat intr-una pina luni dimineata, luni s-a inseninat putin si azi iar e inorat si picura. Ce vreme naspa, nu pot iesi cu cursiera sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La fel Sunt in Buc.