| Necunoscută a întrebat:

În legătură cu Lady Popularhappy. Dacă vreau să transfer diamante, de la o domnişoară la alta, ce trebuie să fac? Am citit pe forum, să dau la Feedback. Dar, dacă dau acolo, îmi apar 2 "opţiuni" :Feedback (unde nu scrie nimic) si "Tichet nou" unde scrie: Subiect, Despre, Întrebare. Trebuie să am un anumit lv ca să transfer? Sau, care imi explică exact ca la copii ăia micihee hee cum fac?straight face Fundăăă la cel care mă ajută, dar să pricep!tongue

Răspuns Câştigător
| OpreaSimonaAlina a răspuns:

Din pacate nu se mai pot transfera diamante. Eu am primit un mesaj de la echipa LadyPopular:

Dragi jucatoare
Din cauza incercarilor exagerate de fraudare a transferului de diamante din acest moment este interzis incercare de transfer a diamantelor, chiar si prin intermediul feedbackului.

Succes in joc, cu respect,

Echipa LadyPopular

Din pacate nu mai poti transfera diamante. Bafta la joc!