| wuhead a întrebat:

In legatura cu scandalul pokerstars, am auzit ca sunt blocate conturile in America. In Romania se pot retrage banii din conturi? Jucatorii romani sunt afectati in vreun fel?

1 răspuns:
| Damasc a răspuns:

Romania nu a fost afectata de acest conflict.Citeste " În România, oficialii dau asigurări că jucătorii nu sunt deocamdată afectați de acțiunea autorităților din SUA și că utilizatorii pot în continuare să se logheze la noua adresă, unde conturile nu au suferit modificări. Precizările au fost făcute pentru B1.ro de către reprezentanţii companiei care asigură comunicarea Poker Stars din România. "