| Elena97M a întrebat:

In legatura cu serialul,, Heroes" de pe Antena 1; s-a terminat primul sezon iar intrebarea este cand incepe al doilea sezon?

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Stiu eu un site pe care poti vedea priemele trei sezoane... cu tot cu subtitrare... www.filmeorg.ro

| DeeVee a răspuns:

Sincera sa fiu nu stiu cand incepe al 2-lea sezon...big grin... dar eu le am pe toate 4 in calculator...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia a fost doar momeala de la antena1 si protv a facut la fel, de acum asteapta-te la filme de rahat si emisiuni cu dan negru in reluare.Vezi ca a aparut o serie noua cu gastronomie pe national geografic...altceva nu ai ce sa vezi, mai e pe discovery survivor man(ala aruncat in salbaticie cu o echipa intreaga de cameramani dupa el, indopat cu cutii de bere si pizza straight face ) pa