| theStar a întrebat:

In seara asta incepe DANSEZ PENTRU TINE. va veti uita la aceasta emisiune? eu una abia astept sa inceapa din iuniebig grin voi?

8 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Imi place aceasta emisiune, ma voi uita sigur.

| SweetCandy a răspuns:

Stiu ca incepe, cred ca ma uit un picut sa vad cam care e treababig grin nu stiu nici concurentiibig grin

auran
| auran a răspuns:

Si eu ma mai uit, dar nu pentru cazurile care se disputa ci pentru ritmurile la care sunt supusi concurentii - dar sincer din ceea ce am vazut pana acum din reclame, MOni este bata la dans, poate pana la sfarsit (daca trece de seara aceasta) se va dezmorti...

| Ys a răspuns:

Si acum este reluarea...si daca nu am putut sa ma uit aseara ma uit acumhappy...succes la toti care danseaza ca au emotii...

| ☼loli☼ a răspuns:

Da! Normal de fiecare data tongue

| AncaSiAtat. a răspuns:

Daaa. uite in 3 min incepe.
uita-te;*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mai raspuns acum la o astfel de intrebare. Si mie imi place. De abia astept sa inceapa. Noile stiluri de dans sunt impresionante, precum si vedetele.

Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da aceasata emisiune este frumoasa si este o ocazie deosebita de a ajuta niste persoane! Ma voi uitacu siguranta!