| RAY a întrebat:

In ziua de azi omul pune pret mai mult pe partea spirituala sau pe partea emotionala? Voi pe ce puneti pe primul loc?

5 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Partea emotionala cumva se leaga de cea spirituala.

ce pun pe primul loc? Sanatatea! E bogatia numarul 1 pentru mine, daca e deteriorata iti afecteaza in primul rand partea fizica, dar si cea emotionala si spirituala, cu alte cuvinte esti la pamant,, dar in functie si de ce boala vorbim. Ca sa functioneze cum trebuie, omul are nevoie de toate cele 3 componente

| Mosotti a răspuns:

Eu pe partea emotionala.

| gemeni6226 a răspuns:

Imi place ca cele doua sa fie in echilibru.Dar daca partea emotionala este una placuta, gen cineva te distreaza toata ziua cu glume de bun gust, sau esti intr-o societate unde te simti super bine, atunci las partea spirituala pe zilele in care nu e cine sau ce sa ma distreze.

| oglindasultanului a răspuns:

Incerc sa raspund la salutarile unora cu violente spirituale. dar imi vine sa-mi sparg propriul cap. de ce e asa grea relatia emotionala thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pun pret pe emotional pentru ca nu au grija de ei, nu le pasa de multe lucruri in special de oamenii din jur
Toti sunt cu Dumnezeu cu barfa si critica in gura in acelasi timp.