| Cristiina198 a întrebat:

Inseamna ceva daca majoritatea viselor pe care le am mi se indeplinesc?

Răspuns Câştigător
| muffinXXL a răspuns:

Sa nu crezi in vise! Subconștientul tau a provocat posibil acele întâmplări, făcând legătură cu visul. Daca nu o sa mai urmărești legătura dintre vise si fapte, o sa vezi ca dispare.

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu înseamnă nimic. E doar o simplă coincidenţă.

| T0T a răspuns:

Înseamnă că realitatea în care trăiești este de fapt un vis.

| KillMePlease a răspuns:

Da.
Inseamna ca ai puteri supranaturale si ca ai visat ca bei apa apoi ai baut apa. *magieee*

| LePotato a răspuns:

Esti clarvazatoare(sau ceva de genu') credthinking

| RareşTPUro a răspuns:

In mare parte nu se indeplinesc visele... Unele si foarte rar se intampla acest lucru.

| Pinocchio a răspuns:

Minimum esti foarte norocoasa.