| Bebe05 a întrebat:

Intre ce telefon sa aleg? Lg ks360 sau sa raman cu nokia 5130 xpress music? care sunt dezavantajele si avantajele la LG? mersi**

3 răspunsuri:
| Sebby_6032 a răspuns:

* ecran 2. 4", rezoluţie 240 x 320 pixeli şi 256. 000 de culori afişate;
* memorie inclusă 15MB şi slot pentru card microSD maxim 4GB;
* tastatură QWERTY şi apelare touchscreen;
* cameră foto de 2MP (1600 x 1200 pixeli) fără autofocus şi bliţ;
* player MP3/MP4 şi radio FM fără RDS;
* SMS, MMS, Email şi IM;
* GPRS, EDGE, Bluetooth v2. 0, microUSB;
* dimensiuni: 101. 5 x 51 x 16. 8 mm;
* greutate: 108g;
Dupa parerea Lg ks360 e destul de bunwinking

| Lawrence a răspuns:

Un prieten are un LG Shine de un an si s-a dus la reparat de vreo 6 ori. Eu as zice să ramai la Nokia 5130 sau daca vrei unul nou i-aţi Samsung Corby. Parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg poti asti pui programe noi pe el pentru net pentru orice + memorie internet eu am si stiu dar sa caut cum se pun temele