| CandyTetris a întrebat:

Intrebare care nu-i intrebare ci provocare.happy
Cine ma inspira cu cea mai buna insulta fara sa foloseasca vreo injuratura ia fundita magica a maleficismului.happy

Răspuns Câştigător
| Plague a răspuns:

Uh, uh, o vreau eu! A meu a meu a meu a meu a meu! uite aici cateva insulte bune: Inteleg ce vrei sa zici, desi e evident ca tu nu intelegi.
Nu te compari cu nimeni... toti sunt mai buni.
Un om cu Iq-ul tau ar trebuie sa aiba si o voce mica. Mi-ar fi placut sa fii la TV ca sa te inchid. Mai iubesti natura, chiar dupa ce ti-a facut? Hai spune-ne tot ce stii. O sa iti ia doar 10 secunde. Primesc funda magica a maleficismului? O vreauuuuuuuuuu

1 răspuns:
| Graphee a răspuns:

Indiferenţa doare cel mai tare. (Adică nu trebuie să insulţi pe cineva)