| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare intrebatoare : Cum se dezinstaleaza yahoo messenger?big grin [am nevoie de raspuns urgent, va rog] Mersi big grin.

Răspuns Câştigător
| georgiana a răspuns:

Te duci in bara de jos `start`, dai click la control panel, apoi `adaugare sau eliminare programe, cauti programul si apesi `uninstall`

8 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Control Panel- Add or remove programs- Yahoo messenger si apesi Remove.
Cam asta ar fi tot happy

| ionut1980 a răspuns:

Add / remove programs >>> yahoo M >>> remove sau cu un program utilitar care are optiuni de dezinstalare ( ex. TuneUp Utilities )

| smartdjs a răspuns:

Offff
bafta

| mariusbymedia a răspuns:

Sart=all programs=set programs access and defaults=change or remove programs si dupa aceea yahoo maessenger = change/remove. asa stergi ce program vrei...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intri in start, apoi da-i click pe setare program si acces, apoi selectezi modificare sau eliminare program, dai click dreapta pe programul de mess si selectezi eliminare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il stergi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms m-a ajutat ff mult

| dulcebebe a răspuns:

Intri in start, apoi da-i click pe control panel dupa dai clik pe Add or Remove programs cauti acolo si ii dai Remove si gata la-i sters... sper ca ti-am fost de folos:*:*:*