| Skylerx a întrebat:

Intrebare pentru cei care au cont pe jocul ourworld. Cum pot face diamante (gems)? Imi puteti spune ca eu nu stiu de ce la inceputul jocului eu am avut 10 diamante (gems), mi le-am consumat si acum nu stiu cum sa mai fac rost de ele. Ii multumesc celui care imi da raspunsul corect! Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| DrummerDreams a răspuns:

Sallut! cred ca pot sa te ajut eu.big grinm-am jucat our si eram inebunita dupa jocul ala.asa.,deci,ca sa-ti faci gemsuri trebuie sa intri pe google si sa scrii last cookie si acolo o sa incerci fiecare cod.in fiecare saptamana apare un cod nouu apoi pui la account si de acolo pe user settingsbig grin
sper sa fie bine1

1 răspuns:
| DrummerDreams a răspuns:

Intri pe google si scrii last cookie...de acolo iti gasesti un cod.trebuie sa intri o data pe saptamana ca sa-ti pui codul.codul trebuie scris acolo unde scrie account de acolo apesi pe user settings si scrii codul.