| arhivistu a întrebat:

Intrebare pentru cei care joaca Farmville,
Vreau sa ma extind la 24x24 si imi spune, You must purchase the null first.
Ce inseamna chestia asta? mentionez ca am vecini suficienti, la fel si bani

8 răspunsuri:
| darkeyes a răspuns:

Pai ca sa te extinzi la 24x24 trebuie sa te extinzi mai intai la 22x22. nu poti sa sari de la una la alta. Daca tu esti acum 18x18 sau nu stiu. cum e acolo nu poti sa sari direct la 28x28 trebuie mai intai sa le ai pe toate.

| arhivistu explică:

Nu stie nimeniiiiiiiiiiii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema; daca afla cineva ceva va rog sa ma informati si pe mine : mihaelaclaudia_savoiu@yahoo.com. mersi mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta caut si eu de 3 zile.nu stiu ce se intampla.nu gasesc nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema desi am suficienti vecini incat sa imi maresc la maxim ferma

| Alexut_6895 a răspuns:

Pentru a va mari ferma trebui sa intrati la market (magazin acolo de unde va cumparati plantele) dupa aceeea dati pe farm aides(pe tractorul acela) si dati de sageata din dreapta la maxim dar trebui sa aveti multi bani...