| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete: cate dintre voi, cele care vedeti intrebarea, aveti fetishuri? si in ce consta mai exact? Nu intreb la misto dar pur si simplu imi sunt curios dar in acelasi timp si dornic sa gasesc o persoana destul de deschisa la minte incat sa nu i se para aiurea sa vorbeasca despre asa ceva happy astept mesaj in privat daca e vreo persoana dornca sa discutam "prostiile" astea

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Mda cred ca toti avem chesti de genu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Freya1):

Asa e, sau cel putin majoritatea, oricum din cate imi dau seama multor persoane li se pare un subiect aiurea sau tabu si nu prea se discuta despre chestiile de genu, si nah, ma gandeam ca poate poate dau de o persoana nutin mai deschisa daca pot sa zic asa, careia sa nu ii fie jena sa discute lucruri de genu'

| whatevernvm a răspuns:

Da, avem fetish-uri

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Duap happy