| Crisu_8081 a întrebat:

Pt baieti: cand sunteti cu partenera voastra ce va place sa vedeti? Piele sau costumase deocheate(ingeras, dracusor, politista, doctorita)? Intrebarea poate fi si pentru fete daca aveti fantezii cu baieti in chiloti tanga din jeleu...Glumesc,astept raspunsuri la misto sau poate nu big grin

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

La ce nu rezist eu este cand iubitul meu vine de la lucru imbracat in costum si cravata, ma innebuneste, de la usa il tarasc opana in pat si asta far sa -i dau jos hainele. in rest joculete, lenjerie sexy. si pe el il innebunesc rochitele mele scurte big grin

21 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Depinde de chef. Uneori merg joculetele astea sexuale, alteori prefer naturalete. E bine sa ai ceva picanterii, din cand in cand (chiar daca inseamna doar sa schimbi pozitia), altfel devine monoton.

| psiholoaga a răspuns:

Crisu, daca te faci politista, trebuie sa mai exersezi: catusele nu ti le pui tie, ci lui!tongue

lolita
| lolita a răspuns:

No god pot sa vin si eu laughing

| Parintele a răspuns:

Costume din pile.lanturi.catuse.platforme, BDSM, in principiu prietena mea si inca o prietena a noastrawinking IN TREI E SMEKERIA S-O FACI.+ baloane multe si tot felul de jucarii.

| Parintele a răspuns:

Lolita...esti bine venita oricandwinkinghee hee

| Ben. a răspuns:

Piele-piele goala.

| Crisu_8081 explică:

I-auziti fetelor! sho in sex shop sa ne luam costumaselaughing eu ma fac politista, voi?laughing

| Crisu_8081 explică:

Catusele astea au o poveste:le-am primit de ziua mea...la 20 de ani!:X au o valoare sentimentala pentru mine si plus, au puf roz...deci pe un baiat nu stiu daca le pot folosilaughing

| Crisu_8081 explică:

@ sergiu25bc: uuu, bun asawinking ea sa fie antidotul tau. ce bine ca mai exista baieti care vor sa vada asa ceva pe prietena lor, nu pe orice... tipa...big grin

| Crisu_8081 explică:

Uhlalaaa...people gettin' horny herewinking gang bang anyone?laughing

| Crisu_8081 explică:

Cum am mai zis, catusele astea au fost primite cadou...si nu le-am folosit incalaughing nu poa sa-si puna omu' o poza mai penala ca imediat sar toti cu guralaughing

leonardk
| leonardk a răspuns:

Se stie clar ca lenjeria are rolul ei in a excita. A vedea direct piele duce la monotonie - nu?

| want2bMajestic a răspuns:

Eu zic ca aceste costume senzuale au fost facute pentru a excitare... unii oameni au probleme la acest capitol.se excita greu.asa c se recurge la costumehappy... apropo... esti in domeniu? observ ca ai catuse roz p mainihappy

| sergiu25bc a răspuns:

Fiind in mometul de fata single, cand voi avea o relatie stabila, abia atunci voi stie ce imi place mai mult, oricum lenjeria intima, sunt inebunit dupa doctorite, de mic am avut o pasiune pentru doctoritehappy

| AllenTJ a răspuns:

Si mie imi plac joculetele sexuale, imi place ca tipa sa fie imbracata intr-o secretara :X laughing

| meioana a răspuns:

...me-as dori sa vad un barbat imbracat in iepuras dau dracusor...asra m-ar inebuni cel mai tarelaughing...
...ador joculetzele...mai ales daca se lasa cu "distractie"... stiti voibatting eyelashesbatting eyelashes...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai oricum era un ingeras dar cand se supara, dracusor mare devenea, politistii nu-i suport pentru. abuz de autoritate in majoritatea kzurilor si doctorii pentru. ca sunt peste jumate din ei niste lipitori deci costumul Evei il prefer desi, mi-ar placea sa am o prietena jucausa care sa se deghizeze in iepuras uneori tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate daca ma intelegi, toate big grin tongue Dar fireste sa le poarte pe rind nu toate odata rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti draguta poate o fac cu ubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si tie iti place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum vi se par voua costumasele dar eu nu pot rezista prietenului meu cand iese ud de la duslaughing