| Serendipity17 a întrebat:

Intrebare pentru fete : ce parere aveti despre christian D?

http://www.divercitycafe.ro/......fjjjjj.jpg

va place? :D

mie daaa :x sweet

7 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Mie imi place love struck e destul de sweetbatting eyelashes

da nu in poza aia laughing mai mult imi place cum arata in videoclip big grin

| gabriela a răspuns:

Da, este baiatul care doreste sa para barbat. si reuseste! Este exact cum trebuie, e bine ...pentru varsta lui! Bravo lui!

| Carlene a răspuns:

Sincer nu!
Mie imi plac baietii mai stilati! Au ei un farmec aparte!
Desi tipul asta de baieti sunt pe cale de disparitie laughing!

| Sin a răspuns:

E vopsit si cu (semi)tepi, ii mai lipsea un tricou roz.
Pe scurt, nu ma impresioneaza cu nimic, astfel de baieti vad la tot pasul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragutz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un baiat care a starnit multa valva pe langa el, dar eu il consider, foarte frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un baiat sexos