| mada_6524 a întrebat:

Intrebare pentru fete...cum scapati de un baiat obsedat de voi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Adevarul este mereu bun.
Tu poti, sa ii zici lui ca nu este pentru tine, si ca nu esti atrasa de el. Pa, pa.

4 răspunsuri:
| tixytix a răspuns:

Iti faci un prieten si te saruti cu el in fata obsedatului
eu asa am facut

| Emena a răspuns:

Ii spui ca e enervant, daca nu inceteaza ii dai ignore si il injuri

| PetreConstanta a răspuns:

De ce sa scap de el? Poate daca mi-a facut ceva rau Daca nu mi-a facut nimic rau sunt fericita ca ii pasa cuiva de mine Nu inteleg de ce sa scap de el?

| Nicoleta a răspuns:

Ii vorbesc cu raceala sau ma arat indiferenta la tot ce face. Daca nici asa nu merge, ii spun direct sa ma lase si gata.