| Bogdanmanolachi a întrebat:

Intrebare pentru fete: ce va atrage la un băiat?

13 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Felul în care se diferentiază fată de restul.
Nu există "ceva anume", dar există în schimb gusturi.
În ceea ce priveşte atractia fizică, sentimentele, conexiunile, lucrurile nu merg fix.

| Adry05 a răspuns:

Personalitatea în primul rând, încredere în sine, cum e în stare să comunice, inteligența, educația.
apoi aspectul fizic și situația financiară

| AdelinaC a răspuns:

Fizic? barba

| Cristina788 a răspuns:

Când cunosc un băiat mă uit la ochii lui, sa vad dacă sunt frumoși

| RAY a răspuns:

Cea ce ne atrage la sexul opus este ceva involuntar, adica nu stim pana nu suntem expusi acelor lucruri, vezi de baieti populari cum sunt ei, fetele vor sa para a fi morale asa ca vor minti despre ce au simtit vor spune sufletul negand ca fizicul lea atras si noi la fel spunem ca nu conteaza fizicul sa nu parem imorali

| LoveSleep a răspuns:

Mie îmi place baieti care poarta tricou albastru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banii si papagalu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aroganta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Principiile, bunul simț, inteligența, creativitatea, simțul umorului și aspectul fizic, bineînțeles.

Răspuns utilizator avertizat
| Katte a răspuns:

Depinde

| user24586 a răspuns:

Cioaca big grin