| infires a întrebat:

Intrebare pusa de plictiseala: Isi poate da cineva da seama daca 'cineva' sa reincarnat in el? Daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Asta nimeni nu o poate spune si oricine ar zice ca nimeni nu se reincarneaza, poate o fi lume asa dar dumnezeu stie ce face cu sufletele noastre.

2 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Ar fi cazul sa nu te mai plictisesti niciodata.

| roberta_3262 a răspuns:

Hey! Pai de exemplu stii o chestie pe care n`ai citit`o sau nu ai auzit`o niciodata.Acum ceva timp am vazut o emisiune si arata o fata(10 ani) care a plecat in vacanta in Spania cu familia ei.Ei au inchiriat o casa care a fost a unei femei batane care murise in urma cu 10 ani pentru. ca era mai ieftin decat la un hotel. Fata care nu mai fusese niciodata in tara respectiva stia casa perfect.Stia unde e baia, camera de zi, bucataria totul.Parintii ei fiind uimiti au cautat ceva detalii despre fosta proprietara (in prezent casa fiind a statului).Au vazut ca batrana a murit exact in aceeasi zi,luna, an, ora etc. cand fata lor s-a nascut.Ciudat nu?

Pa, pa.