| HolyDiver a întrebat:

Intrebare T 2in1 :
Cum scapi de firele de par sub piele? N-am inca, asa ca pot pune intrebarea : cum le poti previne?
Si acu intrebare 2:
E ok sa te razi in zona pubiana? Adica, sunt baiat si mi se pare enervanta tufa de jos. Acu m-am ras si ma mananca

1 răspuns:
| Brain_1291 a răspuns:

E ok sa te razi. la inceput te mananca dar cu timpul nu te mai mananca. de firele de par de sub piele nu cred ca ai cum sa scapi decat daca incerci sa le scoti dar de prevenit nu prea ai cum.