| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare tip sondaj DOAR pentru fete:

Voi cum preferati sa fie un baiat in zona pubiana: epilat sau neepilat?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Proaspat spalat! happy

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Asta inseamna ca nu conteaza daca are par, nu?

| Kira5854 a răspuns:

Epilat...acum nu e deranjant putin par..gen cu 1- cu 2 maxim, dar mai mult devine dezgustator.

| ambicio a răspuns:

Epilat

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Buna, atat timp cat este ingrijit, spalat, pe mine nu ma deranjeaza daca are par pubian. Am avut partener si cu par pubian si fara, nu e nici o diferenta, parerea mea in timp ce faci sex profiti de placerea care ti-o ofera partenerul nu mai tii cont de par.

| AyDawlfKittler a răspuns:

Cum iti dau like? Tell meeeh! rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat