| ganos a întrebat:

Invitat, luni seară, la emisiunea lui Dan Capatos, de la Antena 1, Fulgy a negat că ar fi consumat droguri: "Eu, aici, la emisiune, am venit îmbrăcat de 10.000 de euro. Ciorapii sunt 500 de euro. Eu la cafea ascult Vivaldi și Mozart, umblu cu 2.000-3.000 de euro la mine, mereu, de aia mă opresc polițiștii. Mi-am cumpărat un cățel, îl ceamă Cash, iar Alex Velea o să-i facă o piesă cățelului meu. Atât a fost, 15 minute a durat discuția la Golden Boy Society (n.r. casa de producție a lui Velea). După aceea au venit cu mine doi băieți de-ai lui, pe care i-am chemat acasă, să punem la punct niște piese. Ajung la Baba Novac, eu stau în Dristor și acolo era un filtru de poliție, de 16-18 mașini". Pentru obsedatii religiosi si nu numai, cum rabda pamantul si logica asemenea specimene iar oameni nevinovati se duc fara nicio vina? De ce sunt situatii Caracal si multe altele iar indivizi ca asta traiesc bine mersi si iti dau si o flegma daca te prind pe strada?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Simplu. Oamenii aia sunt admirați. De aia trendingul pe Youtube Romania e plin de maneliști, de aia la tv sunt numai specimene de genul. Ca asta e realitatea, asta admira lumea si asta le da lor sansa sa se evidentieze. Doar urmari ale lipsei de educatie.

| sierra1 a răspuns:

" De ce... indivizi ca asta traiesc bine mersi"

e foarte simplu: pentru că pot!
Invață să fii tolerant