| nobody_9468 a întrebat:

Iubiti?
Pe cine?
Cum arata?
Cati ani are?
De cand sunteti impreuna?(daca sunteti)

Răspuns Câştigător
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Da, iubesc laughing un baiat. si el stie, si avem o relatie, insa e cam distanta. si sincer, cred ca sta cu mine doar ca sunt populara si asa ca in rest nu prea ma iubeste sad.

4 răspunsuri:
| dyddyyyx18 a răspuns:

Da, Imi place de cineva, si mie mi se pare dragut (nu si majoritatea fetelor pe care le-am intrebat ce parere au; si pana acu` un timp si eu il uram, da` de la un timp incoace il :X ), are 17 ani, nu`s (inca) cu el, si nici nu stiu daca o sa fiu ever. laughing

| jolie a răspuns:

Mda iubim da de ce intrebi toate astea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iubesc, deci cad celelalte intrebari laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da:X:X:X

pai... E in clasa a8a`batting eyelashes, e putin mai inalt ca minebig grin e dragut`:X
Si il iubesc enormmm!`batting eyelashes:X:X:X

pe 18. 01. 2011`laughing facem 6 luni!`batting eyelashes:X