| ToXicLoVe_2598 a întrebat:

Joaca cineva de aici Escada >Metin2?:. Daca jucati va astept pe toti cu mare drag in breasla Nemesis.happy. Nume: SeeTxD big grin Dati-mi pm.happy

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ToXicLoVe_2598 explică:

Nu am spus ca vreau link`uri cu voturi.V-as ruga frumos sa nu mai dati asa ceva la intrebarile mele.Sunt stupide.Pe bune acum.straight face
V-am intrebat doar daca jucati.Of Doamne.straight face

| ToXicLoVe_2598 explică:

Da.E 24/7 pana il hosteaza.straight face

| xCalin a răspuns:

As vrea si eu sa joc da nu merge downloadu`cryingstraight face.

| xCalin a răspuns:

App.am reusit si eu cu sv da e deschis da 24/7?

| Anonimulll69 a răspuns:

Da care e siteul cu download?

| florin_4376 a răspuns:

ToXicLoVe sad eu as intra la tine in breasla.eu sunt expert in metin acum nu la gluma am avut cont de 110 pe united dar nu asta conteaza chestia este ca nu stiu pun o intrebare prosteasa darsad Nici eu nu gasesc un link sa-l descarc sau sa ma inregistrez sti? daca sti u o modalitate tergo contacteaza-ma la ID: nicolceaflorin@yahoo.com

| alexlolzm a răspuns:

ToXicLoVe azi am vrut sa intru pe server si nu mai merge de ce astept raspunds la id de mess alexlolzm iti dau add si sa vb.