| kappa a întrebat:

Joc metin2 si nu mai merge angelbot-ul de al mentenanta de pe 1 septembrie puteti sa-mi dati si mie un sfat sau un fishbot angelbot care merge trmiteti pm va astept.multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau sa te anunt, dar cu implementarea hack-shieldului nu va mai merge nici un hack happy
tias putea da daca lasi un ID de mess sar sfatul meu este ca incerci degeaba.
Hack-Shieldul este doar in perioada de testare, dar este doar o perioada de tim pana va mai "calma spiritele" me metin2.ro tongue
aaa... StefyDenis Un fish-bot este un program care face caracterul din metin2 sa pescuiasca automat o perioada de timp(pana il opresti tongue ) un fel de hack
corectati-ma daca gresesc;>

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma am eu hack de peste daca nu cautati pe net fishbot dar e putin mai complicat de folozit trebuie sa tii tinta de'a supra capului...momeala pe f3 (sh apesi v iti apare ceva pe care da click ca sh cum ai da space)sh aia o pui pe f4 asta e tot pa:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai rabdare si nu downloada ce a scris ruptu ala de mexycanu ca ala iti da virus/keylogger sa-ti fure contul, cauta pe google elitepvppers si vezi la ei pe forum, ai rabdare pana scoate unu care sa treaca de hackshield.

sal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

FishBot Mexicanu:http://www.virustotal.com/......eport.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Num place nimic ce ai scris

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba hackul m2fish 3.0.4 by erpel mere peste tot cu tot cu hackshieldu ala amarat

| StefyDenis a răspuns:

Ce e ala big grin?

| GicaBastanuCartierelor a răspuns:

Eeeeee inca mai mere fish bot laughing
Nummai cati trebuie versiuea cu updape
Adica M2Fish 3.0.4 by EpreL ala il folosesc si eu tongue
trece deocamdata de hack shield, speram ca si in continuare big grin

| sonnykid a răspuns:

Www.megaupload.com/? d=DKT5OST7

Acesta este linkul de unde poti downloada Fishbot 3.0.7 merge!

Si uite si niste instructiuni la siteul

http://metin2rohacks.forumz.ro/t11-fishbot-metin2

Testat de mine!
Garantez ca o sa mearga
Bafta la pescuit! :)

| wOkEn099 a răspuns:

Daca tu inca mai cauti... http://tutorialul.info/category/hacks-2/metin2-hacks/ am descoperit site-ul asta scrie si despre hack-shield bypass si la mine merge, am luat fishbot si pullallmobs [ atrage toti monstrii] ma folosesc de el sa ma creasca lumea, le zic ca am mantii :))

| Mexycanu24 a răspuns:

Fishboot delay v5.9 by kyro0

~Acest hack Fishboot delay v5.9 by Kyro0 este destinat jucatorilor de metin2 ro,
care sunt pasionati de pescuit insa nu au deloc succes sa prinda ceva scoicii
asa ca am sa va scap de problemele care pe zi ce trece va tot macina.
Acest hack da in locul dvs la peste cum asa? Ei bine acest hack il puteti seta sa ridice undita
din apa la un anumit timp [exemplu: 2500 = 2,5 sec ]

Il puteti lasa noaptea la pescuit,cand mergeti la un fotbal cu prieteni sau oriunde altundeva
iar cand reveniti la pc veti gasi in inventar direct scoicile,acest hack are optiunea de a sparge
pesti automat nu mai trebuie sa va obositi sa dai click dreapta pentru a sparge pestii

Demonstratie pe youtube: http://www.youtube.com/watch?v=obNmkziUyw8

Link-uri de download:

http://www.netdrive.ws/332190.html

http://www.2shared.com/file/HxKeVeYl/Fishboot_Delay_v59_by_kyro0.html

http://fisierulmeu.ro/50L2LTT9HS07/Fishboot-Delay-v5-9-by-kyro0-rar.html

| dragoshik96 a răspuns:

Care vrea sa imi dau fishbot sa dai add:dragoshik96