| Andradaaaaa a întrebat:

Joc stardoll de mult, dar am o problema. Mi-am facut un cont nou, iar cand imi trimite e-mailul de la play and earn nu imi apare nici un link doar unul cu "confirm your acount" stiu ca pe el trebuie sa dau click insa nu merge am dat click si tot nu imi da bani cand votez si am incercat si peste 2 ore. Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| Andaiulia a răspuns:

Pai.atata timp cat nu vei da pe confirm your account nu vei putea sa faci banii de la play and earnhappy