| PreetyGirl a întrebat:

Joia trecuta m-am certat cu cea mai buna prietena a mea ne-am certat cel mai rau de pana acum!
Si nici nu vreau sa ma mai impac cu ea pentru ca se crede buriku pamantului si sta cu cele mai fitoase fete din clasa si este mai nessy de cat a fos vreo data si intr-un fel mi-s-a parut ca vrea sa ne impacam dar eu nu mai vreau nici sa aud de ea!
ce sa fac?+mi-a dezvaluit toate secretele noii ei cea mai buna prietena care o foloseste si am si vazut ca nici nu se simte bine in preajma ei+intr-o seara a facut un pariu cu unu pe care il place sim-a pus sa ii stau eu pe mess (mai demult si i-am stat si acum sunt in preuna si imi face4 in ciuda ca eu n-am reusit sa fiu in preuna cu baiatu de care imi place
si ala nu stie ca eu stiu ca ei sunt impreuna ca cica tin secret si poate daca ma -ai enerveaza mult ii dezvalui secretul!
ce sa fac? scuze pentru greselile de ortografie! si cred ca am mi omis cateva lucruri scuze
papa
funda celui care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| minnieee a răspuns:

Dacă este fiţoasă şi te dă deoparte pentru"fetele fiţoase" din clasă,las-o in pace şi dacă prietena ei cea noua o foloseşte se va trezi şi ea şi îşi va da seama cine ii era cu adevarat prietena,adică tu.Şi atunci ea îşi va aminti de tine,şi tu ar trebui sa o ignori atunci, să vadă cum este să fii data la deoparte.
Ea nu îţi prietena bună, aşa că încearcă să-ţi faci o prietenă nouă.

2 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Daca chiar nu mai vrei sa ai de aface cu ea ignoro nu mai vb cu ea
dar daca inca vrei sa ma acorzi o sansa prieteniei voastre vorbeste cu ea spune-i ce te deranjeaza la ea spune-i ca o pritena adevarat nu rade de tine atunci cand tu nu ai putut fi cu nu stiu ce baiat o pritena adevarat e intotdeauna alaturi de tine asa ca gandeste-te bine ce vrei sa faci

| tHeAnGeLoFwOrLd a răspuns:

Sincer n-am inteles nimic doar ca te-ai certat cu prietena ta.Eu zic sa nu o mai bagi in seama un timp si ai sa vezi ca o sa se intoarca la tine cand o sa aiba nevoie de ajutor