| anonim_4396 a întrebat:

Jos palaria pentru. M. J! Jos palaria pentru. Johnny Depp! Jos palaria pentru. TPU! Jos palaria pentru. voi!

Dar voi, pentru cine spuneti " Jos palaria"?

13 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu spun ''jos palarie'' pentru parintii mei la care tin enorm de mult!love struck
@Legiuitoarea: Imi pare foarte rau pentru tinesad

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Pentru cel care te va corecta: E Johnny Depp, nu Deep...
Acum, la modul serios...pentru cei care mă pot suporta zi de zi.nu e chiar uşor: Familie, prieteni, etchappy

| xibalba a răspuns:

Jos palaria tuturor celor care au vointa sa isi urmeze visele.

| ViVi a răspuns:

La fel ca tine Jos palaria pentru mj big grin
Jos palaria pentru parintii care m-au crescut familia etc
jos palaria pentru tine ca ai pus intrebarea asta :X:X happy

| dulshe a răspuns:

Jos palaria pentru toti parintii din lume, care pleaca in strainatate, si sufera printre straini, pentru ca copii lor sa aiba o viata mai buna, sa nu duca lipsa de nimic.
Jos palaria pentru toti oamenii care au inima, si se gandesc si la altii care nu au ce manca, care traiesc intr-o saracie cumplita.

| viki a răspuns:

Jos palaria pentru cei pe care i-ai mentionat.Jos palaria pentru oamenii care ajuta si care sunt buni! Jos palaria pentru cei ce au ambitie! Jos palaria pentru tine ca ai pus intrebarea asta.happy

| Kidu a răspuns:

Jos palaria pentru dragii mei parinti, care au facut si ar face orice pentru mine!

| Allegria a răspuns:

Pentru mama, tata si sora mea happy

| butterfly95 a răspuns:

Jos Palaria pentru Dumnezeu! De mii de ori!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Pentru mama mea care am pierdut-o definitiv: Jos pălăria!
Era o ființă extrem de agilă, iubitoare, bună, harnică,...
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da asa e...Johnny Depp! Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu n-am palarie, cind sint cu cursiera port sapca tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jos palaria pentru sotul meu, care e cel mai bun om din lume; jos palaria pentru prietenii mei, care sunt speciali si unici in felul lor; sa dau si nume...jos palaria pentru Flav, care ma uimeste (in bine) zilnic.happy