| moftuliki a întrebat:

Ke parere aveti despre Nokia 3110 classic?

Răspuns Câştigător
| anna_5786 a răspuns:

Eu am Nikia 3110 classic si pot sa spun ca sunt de groaza in ceea ce priveste telefoanele, am avut telefoane super, cu touch screen, cu toate si le-am stricat whistling. dar acest nikia a rezistat cel mai mult la mine si il am de aproximativ un an, si desi in timpul asta am mai stricat cateva telefoane, el este singurul care inca este intreg big grin

6 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mie imi placelove struck

Stefan
| Stefan a răspuns:

E un telefon foarte bun, corespunde tuturor cerintelor.

| Hombre a răspuns:

Buna, buna.

| anna01 a răspuns:

Foarte fiabil, un design usor butucanos, caracteristici bune:camera, radio etc.Nokia sunt bune oricum indiferent de model. E un telefon bun, l-am avut timp de un an de zile si mi-a functionat perfect, inclusiv durata bateriei.

| sabrinutza_6804 a răspuns:

Da e destul de ca l-am avut si eu

| deathlord a răspuns:

Foarte bun, simplu si rezistent. Tine bateria forever., nu are consumatori multi, asa ca daca il tii doar ca telefon. e tanc.