| Mesaros_Alina_1990 a întrebat:

La abonament la Orange pe desfășurător se poate citii conținutul mesajelor trimise? Mă refer dacă de exemplu eu și prietenul meu avem același abonament pe numele meu, eu pot cere să văd conținutul mesajelor ce le-a trimia el?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Factura detaliata contine informatii despre data, ora, si numarul catre care a fost expediat un mesaj scris, nu si despre textul expediat. El poate fi pastrat numai in memoria telefonului.
De asemenea, factura detaliata contine informatii despre mesajele scrise expediate, nu si despre cele primite.
O zi buna,
Orange Helper

| florinflorescu a răspuns:

Salut, nu poti citi mesajele, pe desfasurator poti vedea numarul catre cine a fost trimis mesajul si ora.