| UnSimpluOmFericit a întrebat:

La cati ani vrei sa te casatoresti? Sau nu ai de gand sa te casatoresti? Sau nu ti-ai gasit inca persoana?

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

27.

| AnotherHuman a răspuns:

Cand am sa cunosc persoana potrivita.

| metehne a răspuns:

Nu cred că m-am gândit: "Băi, eu până la vâsta x trebuie să fiu căsătorită, să am carieră etc"
Toate astea se întâmplă în timp. Când va fi momentul, și dacă voi avea norocul să găsesc pe cineva care să ma completeze, atunci o voi face.
Până atunci, hai să ne bucurăm de viață, exact așa cum e ea!

| RAY a răspuns:

Nu cred ca exista ceea ce caut in ro, posibil in bavaria exista si ma asteapta sa ma inaltneasca

| SG1995 a răspuns:

Vreau, cat mai curand intr-un an-doi, dar nu am gasit inca persoana.

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Wow, ti-ai gasit o nemtoaica?

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Din pacate nu man, ca eu stau in ro nu in de

| Dan193 a răspuns:

Pe la 25-26, ca vreau sa reusesc si copii sa fac la o varsta asa mai tanara.

| Xelon a răspuns:

Cand castiga Dinamo campionatul.
Ce "persoana potrvita"?
De bucurie ma insor si cu tanti Sanda(vecina).

| TanteMarianne a răspuns:

Nooo,deci eu una nu cred in casatorie.Adica va iubiti si va casatoriti, iar apoi incepeti sa va certati din diverse motive si nici un futai nu mai e seara. Totusi daca doi oameni sunt constienti ca se vor certa, se vor distruge mental unu pe celelalt, dar tot se iubesc, atunci merita.

Dar nu nu vrea sa ma casatoresc.

| J0B0MAT a răspuns:

La 100 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.nu vreau sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anul acesta.
Am varsta potrivita pentru a ma casatori, doar sa am si cu cine...big grin

| Xelon a răspuns (pentru anonim_4396):

Pfff,mi-am imaginat acest moment din clipa in care te-am intalnit...
Flasneata, Cocktail Molotov, Alejandra(sau cum te mai cheama), o sa iti pun aceasta intrebare, aici in fata distinsei audiente(utilizatorii TPU) ca martori...
Vrei sa fii muierea mea, la rau da mai ales la bine pana in momentul in care adminii ne vor despartii? love struck

| Victor453 a răspuns:

Nu am o varsta anumita, depinde incit timp imi voi gasi persoana potrivita

| whatevernvm a răspuns:

28-29