| adellina a întrebat:

La ce foloseste programul Nvidia Geforce?straight face
Ms.

5 răspunsuri:
| Aliyaa a răspuns:

Este driverul placi video Nvidia Geforce

| EvaTramell a răspuns:

Împreună cu celui mai apropiat competitor, AMD (ATI) Radeon, arhitectura Geforce îndreptându-se către GPGPU (General Purpose-Unitatea de procesare grafică). GPGPU este de aşteptat să se extindă dincolo de funcţionalitatea GPU rasterization tradiţionale de grafica 3D, pentru ao transforma într-un dispozitiv de calcul de înaltă performanţă în măsură să execute cod arbitrar de programare în acelaşi fel un procesor.

fundita?

| Apophis a răspuns:

Este un pogram pentru placa ta video...in general are legatura cu partea de vizualizare a pc. Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e program e placa de baza a calculatorului, fara ea nu merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este program!