| Ana a întrebat:

La ce nr trebuie sa apelez ca sa dau un msg cu suna-ma pe cosmote?

2 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Inaintea numarului de telefon pui *111*, iar la sfarsitul numarului pui #.
De exemplu ai numarul 8989. Tastezi *111*8989#.

| SufletDeCopil a răspuns:

Buna. Trebuie doar sa formezi inainte numarului care vrei sa-i trimiti mesajul *111* iar la sfarsitul numarului care va primi mesajul trebuie sa pui #. Iar acesta va primi un mesaj contacteaza-ma din partea tawinking Insa poti folosi acest serviciu numai o singura data pe zi si numai daca nu ai minute sau creditwinking O zi buna! kiss