| anonim_4396 a întrebat:

La ce te-ai gândit prima dată când te-ai trezit de dimineață?

PS: Care este ultima carte bună pe care ai citit-o?

15 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

"Oof! Maine iar e luni"
The Pillars of the earth de Ken Folett.

| RainmakerX a răspuns:

M-am gandit ca am de scris la n materii rolling on the floor

Dracula.

| R0R0 a răspuns:

La o carte
Memorii de Mircea Eliade

| AirănMeidăn a răspuns:

La o persoana si la faptul ca mor de somn si ca e duminica si urasc duminica

| syd2 a răspuns:

La faptul ca am luat locu 1 la raionala la istorie.
Demonii. Dostoievski

| Cameliapantiru a răspuns:

M-am trezit dimineata cu catelusa prietenei mele in pat, lingandu-mi mainile. La ea m-am gandit prima data, am strans-o la piept si am alintat-o. E o dulceata de bichonel, de doar 6 luni, care se bucura nespus cand raman peste noapte la ei si vrea mereu sa doarma cu mine in pat...
Ultima carte buna citita a fost "Solenoid"-Mircea Cartarescu.

| Copac13 a răspuns:

Carte cavalerul celor 7 regate de George R.R Martin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La pescăruşi.
"Dama cu camelii".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Ce idee proastă a fost să nu dorm"
Citesc doar rezumatul cărţilor blushing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Că e 7 jumate.

Nuntă în cer. De atunci...Nimic bun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"e 11, mai stau pana la 12"
Conspiratia, dar nu e terminata.

| DeathOfDreams a răspuns:

Him.
Anotimpuri Diferite de Stephen King.

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

La mancare

| Anonymy05 a răspuns:

Primul lucru la care m-am gandit cand m-am trezit a fost ca ma bucur ca sunt libera azi.Black beauty.

| Valentina_Clara_1998 a răspuns:

Când m.am trezit m.am gândit ca mâine este școala si ultima carte este aventurile lui Tom Sawyer