| chels95 a întrebat:

La ce varsta ati avut prima data iubit/iubita?

Răspuns Câştigător
| Any_2443 a răspuns:

La aproape 15 ani

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Caut dragoste adevarata, nu atractie fizica care se stinge dupa o saptamana-doua. dar as putea spune ca la 12 ani.(desi nu a fost dragoste adevarata)

| cristi202 a răspuns:

Poate pare interesant, poate pare comic, dar la 30 de ani!happy Pina la 20 am fost prea timid ca sa am curajul sa vorbesc cu o fata. De la 20, am avut un scop clar care m-a determinat sa fac unele renuntari, iar mai apoi, nu a fost sa fie, ori ei nu ii placea de mine si mie imi placea de ea, ori invers, ei ii placea de mine, si mine nu imi placea de ea. Abia la 30 de ani am avut prima data iubita, si a fost intr-un... spital. Acolo am gasit-o.

| Shinen a răspuns:

13 [acum am 14]

| SupraDozaDeVise a răspuns:

10 sau 11 ani, cred.
Nu mai stiu bine. thinking