| robert_7467 a întrebat:

La el am avut si eu probleme cu yahoo dar am dezinstalat si acum merge. In schimb am alta problema cu iconita my computer pe care vreau sa o deschid se deschide dar numai jos in task manager nu si pe desktop ca sa pot lucra cu el. Ce sa fac? Din cate stiu asta nu se poate dezinstala si din cauza asta nu pot umbla la filmele si pozele sau programele pe care le am acolo.Mentionez ca am windows 7 professional care este original. O fi vreun bug de la windows? Va multumesc

Răspuns Câştigător
| andreeada a răspuns:

Robert s-ar putea sa nu-ti mai mearga messinger am pati si eu instaleaza altul poate s-a blocat! succes sper ca ti-am fost de ajutor!happy

1 răspuns:
| Biank_7620 a răspuns:

Iti apare cunva jos in dreapta ceva?!
Daca asa e ...cred ca te pot ajuta...
Baga Id-ul bianca_kudai si iti dau un program sh te ajut...:*