| AvalohAlyn a întrebat:

La facultate la zi,de obicei, sunt fete?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da Aline, lasă că-ți găsești gagică.

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Tu te orientezi la ce facultate mergi după numărul femelelor? laughing Dacă făceam eu așa cred că alegeam exact opusul locului în care sunt acum dar după tindeam la un slariu de 2 ori mai mic decât tind acum...Peste tot sunt fete iar dacă e să fie îți vei găsi una indiferent de ce facultate alegi. Mai bine vezi ce îți place ție și ce vrei să faci.

| Fatamuntilor a răspuns:

Normal ca sunt si fete!
ps/m-ai cam zapacit cu schimbarile astea dese de nume/pozelaughing)

| OoBunnyoO a răspuns:

Depinde de facultate. La mine la jurnalism 90% erau fete. Dar la poli (ca aveam seminarele in aceeasi cladire), 90% erau baieti.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Daca mergi la politehnica nu sunt fete.
dar daca mergi la astea economice, sunt numai gagici.e plin de gagici

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimuserr a răspuns:

Da sunt fete logic că sunt. Dar depidne acum de facultate. Sunt mai puţine la inginerie Politehnică. Multe şi frumoase găseşti pe la drept din câte am văzut şi eu când eram student, sau la ASE.

| Sociopat a răspuns:

Depinde de facultate. Spre exemplu la mine e plin de tarfe. Daca te duci pe facultate cu profil umanist e plin de tarfe acolo.