| NoLoveNoStress a întrebat:

La farmerama sunt level 17. Si pot sa intru in Pasunea Salbatica. Dar sunt buruieni si tot felul de chestii si nu pot planta. Cand dau click sa plantez imi apare mesajul urmator: "O, doamne! Peste tot e plin de grohotiş şi buruieni. Aici încă nu poţi construi sau planta ceva. Cheamă prietenii să-ţi dea o mână de ajutor la curăţarea terenului!". Va rog spuneti-mi ce trebuie sa fac sa pot planta
Fundaaaa`!

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Trebuie sa ai plin de vecini, sunt cred ca 18 locuri de vecini in otal, tu trebuie sa ii ai pe toti, deci adauga-ti vecini