| Georgii666 a întrebat:

La hi5, o fata mi-a lasat un comentariu la o poza si am observat ca scrisul ei era ingrosat. cam cum putem avea si noi la messenger. Cum as putea face sa-mi apara si mie scrisul asa ingrosat pe hi5? Funda` love struck!

Răspuns Câştigător
| AdinaCrissa a răspuns:

Nu stiu de ce nu ti-a aparut cum am scris. deci pui < b > (legat )pe spatiul alb inainte de a scrie

4 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Intreab-o pe ea

| AdinaCrissa a răspuns:

asa se face. inainte de a scrie pune pe spatiul alb si apoi scrii. si mai poti pune si si poti avea si ingrosat si inclinat si subliniat. poti alege. funda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte de comentariu scrii asa: ""

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga tu esti o vaca si jumatat sa-ti fac numa sa rad de tin e::e aia care tio lasat tie comentariu la poza o fost ca esti tuta si proasta asa ca eu n-am celaughing
laughing