| anonim_4396 a întrebat:

La multi ani de pe acum Andrutzelor, Andreilor, Andreelor, andrelelor happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Andrelelorlaughinghee hee...La multi ani Sensei.BRO-----Andrei,la multi ani tuturor cu numele Andreea, Andrei >big grin

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

La multi ani tuturor sarbatoritilor! Sa fiti iubiti si multa sanatate si fericire!

| Silvia a răspuns:

Sa traiti cu numele maaa!love struckhappy

| Barajag a răspuns:

La Multi Ani si tie dragul nostru, sa fi fericit si iubit de cine iti doresti tu cel mai mult si fie ca toate dorintele tale sa devina realitate, asteptam sa dai si tu ceva de bauthee hee
De altfel urez celor care poarta numele de Andrei, Andreea, La multi ani!

| SweetCandy a răspuns:

La multi ani tiehee heela multi ani lu' iubi meubig grinla multi ani prietenei melelove struck la multi ani tuturor celor care poarta acest numebig grin multa fericire si implinirebig grin

| Butsilee a răspuns:

Multumesc la fel :*:*

| Kandy a răspuns:

Multumesc happy siiiii...La multi ani tie Andreiwinking kiss

| BabyPink a răspuns:

Mersi >big grinbig grin

| mikey a răspuns:

Salut.
La multi ani si tie! Si la toti cu nume de Andrei, Andreia etc.
Bye!

| zamfira a răspuns:

La multi ani si tie Andrei, cunoscut drept Sensei BRO pe TPU! Sa fii sanatos! La fel toate urarile de bine tuturor Andreelor si Andreilor!

| mada_4735 a răspuns:

Multumesc, multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da si la multi ani si colegei mele de birou, care nu intra pe aici si nu vede ce scriu acum, asa ca pot spune ca e o super bunaciune blushinghee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La multi ani si tie! uite ca de data asta ai postat dupa mine...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apropo, cind puneti semnul pentru imbratisare big hug lasati un spatiu dupa ultimul caracter, altfel nu iese mutzunoiu ala si nu ma puteti imbratisa tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prajituri si dulciuri de toate felurile pentru toate fetele dulci happy Plus berica pentru baieti big grin Acum toata lumea este fericitabatting eyelashes

| 0va_9916 a răspuns:

Ms la fel >:d