| tudorboy_8929 a întrebat:

La noi a fost super tare nu am fost luni si marti nu o sa mergem din cauzaa zapezii mari si viscolului la voi cum edte laughing?

Răspuns Câştigător
| AlecSSyA a răspuns:

La mine ninge in continuu, bate vantul, este racoare, abia poti sa mergi, te scufunzi in zapada.Eu azi nu am invatat, dar maine "o iau de coada".

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

O zi de scoala normala.Am dat lucrare la geografie.Ca sa incepem bine, nu de altahee hee

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu azi nu am fost big grin Din cauza vremii happy
Maine deocamdata nu stiu...
S-ar putea sa nu ma duc nici maine laughing Depinde cum o sa fie afara big grinbig grin Sper sa fie ca si azi laughing

| User a răspuns:

La mine a fost soarehappy

leonardk
| leonardk a răspuns:

Pacaleala - veti recupera in zilele de sambata in saptamanile urmatoare. Nu va bucurati...ca n-ati castigat nimic - dimpotriva, veti avea weekend-uri scurte.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Noi nici miercuri nu ne ducemlove struck

| nobody_9468 a răspuns:

Pe dracul'crying
si miercuri stau acasa si deja n'am chef de nimic + ca recuperam in weekend, deci *** pe scurtbig grin
preferam sa merg la scoala...

baftabig grinsad

| Puiutz a răspuns:

Eu am fosttongue.

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Are dreptate leonardkhee hee
O sa recuperati sambata...laughing Va bucurati degeaba.Noi am fost azi la scoala, si a fost chiar amuzant, ore putine, am ras si am planuit Valentine`sbatting eyelashes laughing

| andrei123 a răspuns:

Nici eu nu am fost si nu o sa merg la scoala maine din cauza zapezii si a viscolului!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact la fel: azi, maine poate si poimaine: acasa big grin.