daniela
| daniela a întrebat:

LA voi cum a inceput anul nou. In Bucuresti dupa o zi de ceata azi ploua cu galeata... ce urat si deprimant.

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

La mine(Tg-Jiubig grin) ploua de cand a inceput saptamana. M-am si mirat ca s-au dus atatea cupluri sa se casatoreasca la Coloana in noaptea dintre ani pe vremea asta de toamna tarzie

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Si eu tot in Bucuresti stau.sad
Urata vreme.sad

| anka a răspuns:

Ploua des. Sa cred ca va fi un an bogat?

| Victoria a răspuns:

La mine(in Vaslui) pe 1 ianuarie a fost ceata si ploaie. Asta e, e iarna si trebuie sa suportam. Consolarea mea este ca nu mai e mult si vine primavara, apoi vara :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine e soare straight face si asa a fost si ieri. Sunt din Constanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a fost nimic special... a fost innorat si destul de frig.Si azi ploua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu sint in Bucuresti si nu pot sa ies cu cursiera din cauza vremii. Abia se dusese zapada si speram sa am si eu carosabil uscat sa pot face citeva curse, ca n-am mai iesit de ceva vreme cu cursiera. Poti crede ca desi iubesc ploaia, acum o urasc? straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sadmda.la felsad

| ukume a răspuns:

La noi e zona de munte si e ffffffff.frumos.E zona cu aer curat in muntzi Retezat si cu piesaje foarte frumoase.Asa ca pe viitor fa in asa fel si petrece revelionul la munte>