| FemeiaPaiangan a întrebat:

La voi e maine greva?

15 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

La noi nu se fac ore maine.

| Cσσкiє a răspuns:

Ăhăă. :p

| Ana a răspuns:

La mine nu e greva.

| Ea12345 a răspuns:

Maine elevii nu sunt obligati sa mearga, noua asa ne-au zis profesorii.Eu ma duc maine de dimineata, pentru ca am teza la geografie, apoi voi veni acasa.>big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Anduciu a răspuns:

Daaa:X

| Nişka a răspuns:

La mine nu, profesorii din liceu de la mine nu stiu ce e aceea greva, chiar daca majoritatea liceelor din judetul Constanta sunt in greva, in liceul meu se tin foarte rarhappy. Daca e si la tine este greva nu vi la mine la liceuhee hee?

| c0rn3l1uss a răspuns:

Nici la mine nu e grevă.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Da e greva e in toata tara!

| rixu` e fan UCV [:x] a răspuns:

La mine da st in a 8-a.naspa.mentionez ca st la tarasad

| woody_9489 a răspuns:

La mine nu e xD eu merg la scoala straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu sunt clasa 8 si merg ca maine dau teza la isto dar la 12 scap. habar nu am. noi suntem niste marionete in fata parlamentului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu merg la scoala straight face

| lulu girl a răspuns:

Nu e la mine :p

| dragosalcadeas a răspuns:

La mine da