| ℬaby a întrebat:

La voi ninge sau a nins?love struck La mine dahappy

5 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

La mine a nins[love struck]In sfarsittt devilbataie cu zapadaaa\m/. Inca ninge cu fulgi pufhoshii
P. S:Stau in prahova happy

| AnemonaP a răspuns:

Si la noi inca ninge

| lorra mng a răspuns:

La noi in pascani (iasi) ninge de dimineata. Sper ca voi sa va puteti bucura de zapada, caci eu m-am trezit cu o durere insuportabila de gat sad. Sarbatori fericite si cat mai multa zapada!

| lorra mng a răspuns:

Nu stiu daca ti-a trecut durerea de cap, dar eu am mars la spital si mi-am facut analizele si am o angina (inflamarea amigdalelor) si urme un tratament. acum ma simt mai bine. Sper ca si tie ti-a trecut. Iti doresc un an nou cu multe realizari si FFFFFFFFFFFFFFF. multa sanatate. LA MULTI ANI!

| ℬaby explică:

@lorra mng si pe mine ma doare capul la tample, si gatul straight face De la ce o fi?