| oOo VeVeRiTzA oOo a întrebat:

Lady Gaga sau Black Eyed Peas?

Răspuns Câştigător
| kiss1 a răspuns:

Buna'
Daca e sa ne referim la aspect eu as alege-o doar pe Fergie, dar daca e sa ne referim l voce, la extravagantza si la multa popularitate Lady Gaga este marea cistigatoare.Mult succes.

8 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

E greu...imi plac cei de la Black Eyed Peas dar o ador si pe Lady Gaga.sincer...m-ai bagat in ceata laughing

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Lady Gaga! În ciuda aspectului ei mai bizar, are o voce foarte bună și melodiile ei îmi plac mai mult decât cele de la Black Eyed Peas.

| Daiana_1737 a răspuns:

Black Eyed Peas

| JH a răspuns:

Hai mai o comparati pe Gaga care canta de 2-3 ani cu Black Eyed Peas? Pai astia canta tata nu se dezbraca.Da.si Gaga are voce stie pian stie. Dar sa fim seriosi.

| ch0c0latemix a răspuns:

Lady gaga:X:X

| laura_9551 a răspuns:

Lady gaga clar:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady Gaga(piesele ei)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady Gagalove struck.