| gheorghe33 a întrebat:

Liberty Parade 2011! Anul acesta merg si eu in tabara in acea perioada (25-1)si prin si LP (30 iulie). Am auzit totusi ca nu ai voie sa intri daca nu ai 18 ani straight face(eu am 16). Vreau sa stiu de la alti care au mai fost daca chiar se tine cont de acest lucru, adica ce se uita in buletin sau cum?

P. S. cei care merg in aceeasi perioada in tabara (aprox) sa lasa si ei un mesaj poate ne int pe acolotongue

1 răspuns:
| florinmare89 a răspuns:

Nu stiu dai incolo