| ubitzika a întrebat:

M am plictisit cine are chef de vorba pe mess sa imi lase id pe privat mersi pup:*:*

6 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Si de ce ai postat aici, te astepti la multe raspunsuri? sau crezi ca ¨fanii¨ vor sari toti cu id-le? laughing.
Aaaa.sau esti prietena cu Miley.si sunteti doua vedete internationale?!?!?raised eyebrows

| alle_1861 a răspuns:

Da in lista ta de mess nu este nimeni care sa vrea sa vorbeasca cu tine? Si ce crezi ca poti vorbi cu un necunoscut?

| alle_1861 a răspuns:

Stai tu linistita ca nu-mi cade mie manuta, si de asta sunt aici ca sa raspund la orice intrebare.

| spiritul a răspuns:

Esti periculoasa?

| ubitzika explică:

Alle in lista mea sunt multi dar aici sunt unele pers cu care am ce vb daca nu aveti chef mai bine tacetzi si nu mai sc nimic ca poate va cade manutzahappy

| valy07kdpv a răspuns:

Valy07kdpv
hay sa ne plyktysym anpreuna