| TrendyHedgehog a întrebat:

M-am saturat de oameni falsi.Am imprsia ca nu exista oameni in care sa pot avea incredere.Crezi ca unora pe care ar trebui sa-i numesti amici chiar le pasa de ceea ce zici si simti dar ei de fapt nu dau 2 bani pe sentimentele tale. A fost mai mult o descarcare pentru ca sunt super stresata dar ca sa pun si o intrebare:Vi s-a intamplat vreodata sa simtitica nu puteti avea incredere in nimeni?

Răspuns Câştigător
| PinkyFlor a răspuns:

Buna:-).

Daaa, te inteleg perfect, este bine ca te descarci. Eu m-am obisnuit asa si ma gandesc ca poate in viitor voi avea mai multe si voi gasi pe cineva in care sa am incredere. Deocamdata, cand simt ca nu pot vorbi cu nimeni, cand nu am incredere in nimeni, vorbesc cu mine insami, si stiu ca cineva de sus ma iubeste si ma linisteste. Gandeste-te si tu ca va fi bine si va fi. Din pacate, asa este viata si foarte rar se gasesc prietenii adevarati!

Ai grija! Te pup

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prin asta să înveți să-ți alegi cu mare grijă prietenii.
Puțini și de calitate!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Da am patit pe pielea mea asa ceva dar acum am grija cu cine tratez si asa nu imi fac griji.