| andreiuuutza a întrebat:

M-am visat mireasa. Ce inseamna?

8 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

In popor se spune ca iti moare cineva din familie! nu te speria sunt doar visuri!

| Ea12345 a răspuns:

Mireasa inseamna moarte.Eu asa am auzit straight face

| madalicious a răspuns:

Daca te-ai visat u insasi mireasa inseamna trai bun si linistit in casnicie.
Daca altcineva te-a visat mireasa inseamna clar ca vei avea dezamagiri. Dar nu inseamna moarte. Este doar o superstitie stupida.

| Pisiii :x a răspuns:

Inseamna ca te-ai visat mireasa:s laughing
nu inseamna nimica.Visurile sunt doar... visuri. Simtate bine ca nu de multe ori de visezi mireasa happy

| love44katyp a răspuns:

Nu e deloc bine straight face dar nici nu cred ca se ajunge pana la moarte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce raspuns sadic rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata sarcina mea de 9 luni m-am visat mireasa, si asta noapte de noapte, in diferite ipostaze, iar cand am nascut mi-a murit copilul, cu siguranta visul cu mireasa inseamna MOARTE

| ina129 a răspuns:

Din cate stiu inseamna moarte sad